Anasayfa İletişim

Site Haritası

Anasayfa Kurumsal Hizmetler Ürünler Referanslar Dökümanlar İletişim
Betatek Mühendislik
   
  Hakkımızda
  Misyon Vizyon
  Kalite Politikası
  İnsan Kaynakları
  Foto Galeri
  İletişim
 
 
 
   Hakkımızda

BETATEK Mühendislik  müşterilerine otomasyon alanında kaliteli ve profesyonel çözümler sunmak amacı ile 2011 yılında kuruldu. Betatek Mühendislik yöneticileri yaklaşık yirmi  yıllık tecrübesi ve teknik ekibi ile gelişen teknolojiyi yakında izleyerek müşterilerine teknik destek sağlamaktadır. Kurulduğu günden bugüne gerek yurt dışı gerekse yurt içinde oldukça farklı otomasyon projeleri gerçekleştirmiştir 

BETATEK Mühendisliğin  en etkili ve başarılı olduğu alan otomasyon alanıdır. Kurulduğu tarihten bugüne kadar başarılı projelerin altına imzasını atan şirketimiz değişik sektörlere anahtar teslimi projeler gerçekleştirmiş ve başarıya ulaşmıştır. PLC laboratuarımızda uygulama öncesi PLC, SCADA ve Motor Sürücü programların simülasyonu yapılmaktadır. PLC, PC ve Motor Sürücü’ler deneyimli yazılım ekibimiz tarafından programlanabilmekte ve işletmelere teknik destek verilebilmektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak farklı çözümler sunmaktadır. Özellikle kablo üretim hatları, Arıtma Tesisleri (Kimyasal ve Biyolojik Arıtma Prosesleri) ve haddeleme alanlarında deneyimli olan ekibimiz anahtar teslimi projeleri başarıyla tamamlamaktadır. Tüm sistemin elektrik Projelerin çizilmesi, kablajı, tavalaması, pano montajı, PLC ve SCADA yazılımları ve devreye alınması teknik grubumuz tarafından yapılmaktadır.

BETATEK, gerek ürün satış gerekse proje imalat aşamalarında uluslararası standartları sağlamak amacıyla IEC, EN, DIN normlarına uygun ve sertifikalı ürünleri kullanmaktadır.

Yapılan tüm işlerde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır     
AnasayfaReferanslarımızİletişim